Skip to content Skip to footer

Rūpinamės gera jūsų sveikata, kad ji netaptų jūsų rūpesčiu

 

2023 m. pab. duris atvėręs „Baltic BioScience“ medicinos centras – nedidelė šeimos klinika Vilniuje, siekianti šeimos medicinos paslaugas teikti su išskirtiniu dėmesiu pacientams.

Suprantame, kad sėkmingo gydymo ir medicinos pradžia – geras šeimos gydytojas, kurio patirtimi bei žiniomis galima pasitikėti, kuris nuoširdžiai rūpinasi pacientų sveikata ir gali skirti pakankamai laiko įsigilinti į kiekvieną atvejį. Todėl „Baltic BioScience“ medicinos centre dirba nedidelė, tačiau aukščiausios kvalifikacijos šeimos gydytojų ir medicinos darbuotojų komanda, pasiruošusi skirti reikiamą dėmesį greitam ligos gydymui ir gerai pacientų savijautai užtikrinti. 

Šiuo metu „Baltic BioScience“ medicinos centre teikiamos pirminės sveikatos priežiūros paslaugos, atliekami kraujo tyrimai ir vakcinacija. Šeimos klinika yra sudariusi sutartį su Teritorinėmis ligonių kasomis (TLK), todėl Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems ir klinikoje registruotiems pacientams teikiamos nemokamos pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugos – jos apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto (PSDF) lėšomis.

„Baltic BioScience“ medicinos centre rūpinamės jūsų ir jūsų šeimos sveikata, kad ji netaptų jūsų rūpesčiu.

Gydytojai
80

Šeimos gydytojai, kurie
rūpinasi gera mūsų pacientų
sveikata

Dėmesys
808080%

Būdami nedideliu medicinos centru galime pacientams skirti reikalingą dėmesį

Pagrindinės šeimos medicinos paslaugos

„Baltic BioScience“ šeimos klinikoje teikiame pagrindines šeimos medicinos paslaugas, atliekame kraujo tyrimus, rekomenduojame vakcinas ir skiepijame. Gera jūsų ir jūsų šeimos narių sveikata nuolat rūpinasi mūsų komanda – patyrę, aukščiausios kvalifikacijos šeimos gydytojai ir medicinos darbuotojai.

Šeimos medicinos paslaugos

Teikiame nemokamas pirminės sveikatos priežiūros paslaugas visiems registruotiems mūsų klinikos pacientams, draustiems Privalomuoju sveikatos draudimu (PSD).
Plačiau

Kraujo tyrimai

Kad įvertintumėme sveikatos būklę, laiku ir tiksliai diagnozuotumėme ligas, atliekame kraujo tyrimus. Bendrojo kraujo tyrimo rezultatų sulauksite per dieną.
Plačiau

Skiepai -

Patariame vakcinavimo klausimais ir skiepijame kompensuojamomis vakcinomis, kad padėtumėme jums apsisaugoti nuo gyvybei pavojingų infekcijų.
Plačiau
ŠEIMOS MEDICINOS CENTRO

Gydytojai

Raimonda Zaronskienė

Šeimos gydytoja

Raimonda Plioplytė

Šeimos gydytoja